IV ОУ "Св.Св. Козма и Дамян" гр.Сандански

гр.Сандански, ул. "Тодор Каблешков" №2 
тел. 0893605300

e-mail: info-104107@edu.mon.bg

Previous Next

Весела и Сияна,
Изключително се радвам и се вълнувам за всичко, което постигнахте, защото това е повече от успех – това е доказателство за труд, характер и силна любов към музиката. Поздравявам ви за пътя, който извървяхте до националния кръг на „Ключът на музиката“ – той не е лесен и вие го преминахте достойно.
С вас преживях нещо много специално. Видях във всяка ваша емоция онова чисто, истинско вълнение, което само музиката може да създаде. Върнахте ме назад – в годините, в които всичко се усеща по-силно, по-истински, с повече трепет и очакване. Това, което носите като енергия, е рядко и ценно.
Напрежението преди изпита, онова вътрешно очакване, всяка мисъл за резултатите – и въпреки това, вие останахте събрани, силни и уверени. Точно това ви отличава.
Гордея се с вас и заради начина, по който представихте училището. С достойнство, с класа и с присъствие, което се помни.
Продължавайте напред така – със сърце, с характер и с тази искреност, която не може да се научи, а се носи отвътре.
Гордея се с вас!
Мариана Пашова
Previous Next

Днес в Четвърто основно училище „Св. св. Козма и Дамян“ се проведе Ден на отворените врати за бъдещите първокласници и техните родители.

       Събитието премина в изключително приятна и вълнуваща атмосфера, изпълнена с много усмивки, настроение и любопитство. Малките гости имаха възможност да разгледат класните стаи и да се запознаят отблизо с училищната обстановка. Учителите ги посрещнаха сърдечно и им показаха как протичат уроците в първи клас.

     За децата бяха подготвени разнообразни игри, занимателни задачи и творчески дейности, които ги въведоха в атмосферата на училищния живот. Бъдещите ученици участваха с голям интерес и желание, демонстрирайки любознателност и ентусиазъм, а родителите получиха полезна информация за учебния процес, организацията на обучението и възможностите, които училището предлага. Те имаха възможност да зададат своите въпроси и да се запознаят лично с учителския екип. Срещата премина в дух на открит диалог и взаимно доверие между училището и семействата.

      Екипът на Четвърто ОУ „Св. св. Козма и Дамян“  се надява Денят на отворените врати да е  оставил у всички гости прекрасни впечатления и нетърпеливо очакване за първия учебен ден.

Previous Next

Поздравления за успешното представяне на олимпиадите!
Поздравления за отличното представяне на явилите се ученици на олимпиадите по БЕЛ, история и цивилизации, география и икономика, химия и опазване на околната среда, биология и здравно образование! Вашите знания, труд и постоянство са истинско доказателство за стремеж към успех и развитие.
Отличилите се ученици бяха наградени с грамоти. Тези отличия са заслужено признание за положените усилия и постигнатите високи резултати.
Специални поздравления за ученичката Кристияна Бибишкова – 7 „б“ клас, която се класира на трето място в област Благоевград и на първо място в общ. Сандански на областния кръг на олимпиадата по биология и здравно образование.
Поздравления и за учителите, които със своя труд помагат на учениците да стигнат до върха!
Previous Next

   В IV ОУ „Св. св. Козма и Дамян“ в Сандански учениците отбелязаха Деня на числото Пи – 14 март. По повод празника шестокласниците изработиха интересни проекти и презентации, посветени на числото π и неговото значение в математиката и науката.

   Събитието премина в приятна и вдъхновяваща атмосфера, а учениците бяха почерпени и със специално подготвени бисквити с изображението на числото π, които допринесоха за празничното настроение. Така учениците съчетаха знанията с творчество и отбелязаха по интересен и запомнящ се начин този математически празник.

Учениците от 5. „А“ клас показаха, че малките жестове носят голямо послание. Те се включиха със съпричастност и усмивки, обувайки шарени чорапи – символ на приемането, различието и подкрепата.
Нека не забравяме, че всеки е уникален по свой начин и заслужава уважение, разбиране и обич. Заедно правим света по-добро място!
Previous Next

     С радост споделяме успеха на ученици от IV ОУ „Св. св. Козма и Дамян“ в състезанието „Ключът на музиката“.
След успешно участие в общинския и областния кръг, нашите ученички Сияна Димитрова и Весела Низамска постигнаха отлични резултати и се класираха за националния етап на състезанието.
     Сияна Димитрова се класира на първо място с 83 точки, а Весела Низамска зае трето място с 81 точки.
Поздравления за отличното представяне, труда и постоянството! Пожелаваме им успех на националния кръг и още много музикални постижения.
Гордеем се с вас
  • 02.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 08.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg
  • 18.jpg
  • 19.jpg
  • 20.jpg
  • 21.jpg
  • 22.jpg
  • 23.jpg
  • 24.jpg
  • 26.jpg
  • 27.jpg
  • 28.jpg
  • 29.jpg
  • 30.jpg
  • 31.jpg

Вход

Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Free Joomla! template by L.THEME