IV ОУ "Св.Св. Козма и Дамян" гр.Сандански

гр.Сандански, ул. "Тодор Каблешков" №2 
тел. 0893605300

e-mail: info-104107@edu.mon.bg

Previous Next

По стъпките на Ботевата чета!

Учениците от 5. и 6. клас на 4. ОУ „Св. Св. Козма и Дамян“ – гр. Сандански, заедно със своите ръководители г-н Борислав Иванов, г-жа Евтимка Симеонова и г-жа Борислава Влахова, с гордост участват в Националния туристически поход „По стъпките на Ботевата чета“.
Днес нашата група пое начело на походната колона по маршрута от с. Баница до м. Речка. С вълнение, патриотичен дух и уважение към делото на Христо Ботев и неговите четници, крачим по пътя на героите, съхранявайки паметта за тяхната саможертва и любов към Родината.
Този поход е не само изпитание за силата и издръжливостта ни, но и ценен урок по история, родолюбие и приемственост между поколенията.
Гордеем се с нашите ученици, които достойно представят училището ни и носят в сърцата си българския дух!
Pin It
  • 02.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 08.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg
  • 18.jpg
  • 19.jpg
  • 20.jpg
  • 21.jpg
  • 22.jpg
  • 23.jpg
  • 24.jpg
  • 26.jpg
  • 27.jpg
  • 28.jpg
  • 29.jpg
  • 30.jpg
  • 31.jpg

Вход

Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Free Joomla! template by L.THEME