Учениците от IV ОУ "Св. св. Козма и Дамян" се включиха в благотворителна акция под надслов "Мартеничка си купи и Гоги подкрепи".
![]() |
IV ОУ "Св.Св. Козма и Дамян" гр.Сандански |
гр.Сандански, ул. "Тодор Каблешков" №2
тел. 0893605300
e-mail: info-104107@edu.mon.bg
Учениците от IV ОУ "Св. св. Козма и Дамян" се включиха в благотворителна акция под надслов "Мартеничка си купи и Гоги подкрепи".
Ученици от нашето училище получиха удостоверения от „Кингс“
С гордост съобщаваме, че ученици от нашето училище получиха своите удостоверения за участие и отлично представяне в международната олимпиада Kings International Olympiad. Олимпиадата се проведе по предметите „Български език и литература“, „Математика“, „Английски език“ и „Човекът и природата“ и предоставя възможност на учениците да демонстрират знания, логическо мислене и умения за справяне с предизвикателни задачи в конкурентна международна среда.
Участието в подобен формат е ценен опит, който насърчава развитието на академичния потенциал и увереността на младите хора. Поздравяваме всички участници за положените усилия, отговорността и стремежа към високи резултати. Получените удостоверения са заслужено признание за техния труд и мотивация.
Благодарим и на преподавателите, които подготвиха и подкрепиха учениците по пътя към това постижение. Пожелаваме още много бъдещи успехи и нови върхове!