IV ОУ "Св.Св. Козма и Дамян" гр.Сандански
  • 000.jpg
  • 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 08.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg
  • 19.jpg
  • 23.jpg
  • 24.jpg
Previous Next

 

 Наградени със златен медал  Наградени със сребърен медал Наградени с грамота 

II клас

Василена Мицева

Кристиян Димитров

Кристияна Бибишкова

Маргарита Пишева

III клас

Борислава Траянска

Виктория Секулова

Георги Георгиев

Елица Низамска

Кремена Манолева

Мария Бучина

Никол Алексова

Никол Попова

Славина Къртевска

IV клас

Ани Комитова

Антон Джамбазов

Божидара Кафтанова

Ивайла Влахова

Марая Тенкова

 

 

  

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II клас

Божидара Ангелова

Даниел Марчев

Петя Тилева

Богомил Щурков

Вероника Маринополска

Красимира Тимова

Лорейн Стоилова

Мария Велева

Никол Панчева

Никола Кьовбашиев

III клас

Василена Златкова

Габриела Патронска

Димитър Иванов

Иван Петлички

Илие Тъмпа

Константин Тъмпа

IV клас

Анастасия Граматикова

Божидар Божинов

Живко Костов

Кирил Кирилов

Стефан Стоилов

V клас

Станислав Томов

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II клас

Алекс Яков

Андреа Смиленова

Ванеса Василева

Вероника Мицева

Галена Тачева

Емилия Башлиева

Жасмин Жечева

Живко Гогов

Здравко Щърбов

Ивана Михайлова

Константин Христов

Марио Бамбуров

Мартин Атанасов

Мартин Христов

III клас

Елица Низамока

Николай Апостолов

Симеон Костадинов

Хавиер Стоилков

IV клас

Александър Андонов

Ивайла Симеонова

Ирина Илиева

Кирилка Стойчева

V клас

Антонио Рабнашки

Антония Донкова

Борислава Атанасова

Иван Терзиев

Ивац Панчев

Невена Иткова

Стоян Итков

Федон Асланидис

Яница Кафтанова

ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ ЗА УЧЕНИЦИТЕ ОТ 4, 5 И 6 КЛАС !!!

Поради провеждане на национално външно оценяване за учениците в седми клас
се налага промяна в седмичното разписание на учениците от 4, 5 и 6 клас
за 15.06.2020 год. /понеделник/. За тях учебните часове ще се проведат при следния график:

- За учениците от 4.А и 4.Б клас – 8.30 ч. с г-жа Г. Бакалова

- За учениците от 5.А и 5.Б клас – 8.30 ч. с г-жа В. Парова

- За учениците от 6.А и 6.Б клас - 8.30 ч с г-н Хр. Николов

Директор: Ел. Мицанска

ПЛАН-ПРИЕМ ЗА ПЪРВИ КЛАС ЗА УЧЕБНАТА 2020/2021 Г.

Свободните места за второ класиране за прием в първи клас за учебната 2020 /2021 г. са  8 на брой.

Заявления за второ класиране ще се подават на
15.06.2020 г. (понеделник) – от 14:00 ч. до  18:00 ч.

Записване след второ класиране на
16.06.2020 г. (вторник) – от 8:00 ч. до  18:00 ч.

                                                                             Директор:…………………

                                                                                                /Е. Мицанска/

Previous Next

Прекрасен ден, усмихнати лица,

навсякъде се чува шум и глъч.

Така е в двора на Четвърто основно училище.

Особено шумни и нетърпеливи са учениците и родителите на децата от първи клас.

На добър час! Здраве и успех на всички ученици!

Страница 1 от 9

Вход

Account
Please wait, authorizing ...
Not a member? Sign up now
×

Free Joomla! template by L.THEME